Priežu mizas mulčas ražošana

Premium mulča

Pārdošana un piegāde

Pasūtīt ar piegādi

Kvalitāte katrā maisā atbilst bildē redzamai

CENU KALKULATORS

gb.
Neapmierina cena? Piezvaniet uz: +37127 02 37 77 un izmantojiet personīgo atlaidi!
kāpēc 99,7% mūsu klientu uzskata oprema produkciju par priežu mulčas etalonu un pērk to pastāvīgi?
Spriediet paši:
Citi ražotāji OPREMA
title Priežu mizu noņem mehāniski, bieži no tikko nozāģētiem, neizžāvētiem kokiem, tāpēc tā satur sveķus, kas padara augsnes vidi skābu, līdz 20% skaidas un gružus. title Miza tiek sagatavota ar rokām, un tāpēc nesatur nekādus svešus piejaukumus, ķīmikālijas, neizmaina augsnes skābuma līmeni.
title Maisos kopā ar veselu produktu nokļūst izsutusī, pietiekami neizžāvēta miza, kā arī miza no celmiem, kas var būt sapuvusi, pilna ar kaitēkļiem, sēņu un pelējuma sporām, kas var novest pie dārza saslimšanas un bojāejas. title Mēs rūpīgi atlasām kokus-donorus. Izmantojam tikai veselus, labi izžāvētus eksemplārus, sagatavojam mizu sausā laikā.
title Jūs saņemiet produkciju necaurspīdīgajos maisos un pirkšanas brīdī nevarat pārbaudīt kvalitāti. title Pateicoties pilnībā caurspīdīgajam iepakojumam Jūs uzreiz varat pārliecināties par produkcijas kvalitāti un tīrību.
title Mulčas frakcijas ne vienmēr atbilst pieteiktajām. Pie lielām frakcijām var būt piejaukti mazi gabaliņi un putekļi. Tāds sajaukums sadalās ātrāk un izskatās sliktāk. title Mulča precīzi sadalīta pa frakcijām ar kļūdas diapazonu zem 3 mm. Lielu frakciju miza satur līdz 90% korķa, kas aiztur mitrumu, un to nenopūš pat stiprs vējš. 5-7 cm slānis pilda savas funkcijas līdz 6 gadiem.
title title
6 īpašības priežu mulču, kas padara dzīvi vieglāku ainavu
dizaineri un dārznieki

Mulčējot augsni ar priežu mizu, Jūs iegūsiet sakoptu teritoriju, greznu dārzu un ziedošas puķu dobes bez nogurdinošas biežās laistīšanas, ravēšanas un ikgadējas augsnes uzrakšanas!

Dekoratīvās priežu mizas un mulčas izmantošanas sfēra
saņemt konsultāciju

Nopelniet kopā ar mums, kļūstot par Oprema dīleri!

uzzināt sadarbības
noteikumus
Pirms braukšanas zvaniet

Adrese:
Latvija, Rīga, Kandavas iela, 39

Palika jautājumi?

Uzdodiet mums!
x

x

x

x

яндекс.ћетрика